TALLINNA VANALINNA JALUTUSTUUR

alates 25€       2h      Algus: Paksu Margareeta juures, Suure Rannavärava ees        4km

Keeled

(Eritellimusel ka eesti, inglise, soome, saksa ja vene keeles)

 

Kas tead seda põnevat, kõdidavat sisetunnet mis Sul tekib iga kord, kui näed esimest korda oma uue sihtkoha siluetti? Kuidas elegantsetest kirikutornidest, iidsetest linnamüüridest, laste kilgetest ja lähima pagaritöökoja lõhnadest sulandub sinu peas visuaalne ja sensoorne kokteil, mis on täiesti unikaalne iga linna puhul? Oma tuuridel heegeldame me need maagilised kokku lugudega, mis teevad Tallinna unikaalseks – lugudega, mis peegeldavad meie giidide, tavaliste eestlaste, elulugusid.

Meie tuuridel ei jää Sa ilma millegist, kuid Sulle avaneb täiesti uus dimension, mida turistid tavaliselt ei koge – Tallinn pole lihtsalt üks Euroopa ilusamaid keskaegseid linnu, Tallinn on linn, milles peituvad niivõrd paljude põlvkondade imelised lood. Ole valmis nägema võimsaid kirikuid ja kuulma keskaegsete kaubitsejate põnevaid intriige, kuid ole ka valmis kuulma teismeliste elust metsikutel 90ndatel ja nägema kohti, kus Eesti tulevane eliit nurga taga õlut jõi ja Nõukogude Liitu kirus. Koge Tallinnat kui tervikut. Tunne, kuidas on olla kohalik – ning lase oma esmakülastuse kõditaval ootusel transformeeruda millekski sügavamaks, kui vaid visuaalsed mälestused.

Tuur sisaldab

  • Kohalikku giidi, kes tunneb end vanalinnas kui kodus
  • Suuremate gruppide puhul audioseadmeid, mis aitavad giidi paremini kuulda ning hoida distantsi teiste osalejatega

Pane tähele

  • Tuur toimub iga ilmaga, riietu ilmastikule kohaselt.
  • Ole palun kohal 5-10 minutit enne tuuri algust.
  • Vajalik eelnev registreerimine läbi broneeringu vormi.
  • Grupi miinimumtasu 15 inimest.

Tule meiega seiklema! Soovi korral saame sinu valitud seltskonnale korraldada eraretke. Anna enda soovist märku SIIN.

 

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Seikluskirjaga liitumine

Ole kursis kõige ägedamate ja värskemate seiklustega! Lisaks saadame sulle sooduskoodi, millega saad alati retkel osaleda 5% soodsamalt. Sisesta enda e-posti aadress ⇩