Broneerimis- ja tasumistingimused

Broneerimine

Kõik Waypoint Travels OÜ teenused vajavad eelnevat broneerimist. Avalikke retki saab broneerida otse meie kodulehel, vajutades sobiva retke juures nuppu broneeri. Eraretke, haridusprogrammi, ekskursiooni või rattarendi päringu tegemiseks täida palun kodulehel vastav vorm ja võtame teiega 1 tööpäeva jooksul ühendust. Samuti saab kõiki broneeringuid teha saates e-maili aadressile info@waypointtallinn.ee

Kõikide tellimuste puhul saadame teile kinnitusena e-mailile arve koos tellimuse infoga.

Kui soovite broneerida vähem kui 24 tundi enne retke algust, siis palun helistage meile numbril +372 533 25 069.

Tellimuse vormistamine

Avaliku retke broneerimiseks tuleb lisada soovitud retk ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv kuupäev ja pileti tüüp. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Tellimus jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 

Waypoint Travels OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Waypoint Travels OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Veebipoes müüdavate retkede hinnad on märgitud retke juurde. Kõik veebipoes müüdavate retkede hinnad on eurodes.

Teiste teenuste broneerimisel saadame teile arve e-mailile ning tasumine toimub ülekandega. 

Retkede tingimused ja algusajad

Meie regulaarsetel retkedel on kindlad kuupäevad ja algusajad. Broneeri varakult, sest meie kõige populaarsemate matkade kohad võivad kiiresti täis saada. Seetõttu garanteerime kohad ainult juba varasemalt kinnitatud tellimustele, lähtudes „kes ees, see mees“ põhimõttest. 

Igal retkel on minimaalne osalejate arv, millega tuur toimub. Kui miinimumi ei täideta, tühistame retke, teavitame kõiki osalejaid vähemalt 36 tundi ette ja tagastame osalustasu täies mahus.  

Eraretked on sobilikud sõprade ja peredega ajaveetmiseks. Broneerimise käigus lepitakse kokku kõik vajalikud detailid ja retke võib alustada soovitud kohast ja soovitud ajal. 

Kui matk või muu teenus on kinnitatud, siis toimub see iga ilmaga. 

Rattaretkel osaleja peab retke eel allkirjastama omavastutuse kokkuleppe, millega kinnitab, et oskab rattaga sõita ja on teadlik rattasõiduga seonduvatest riskidest ning hoiab meiepoolt antud vara heaperemehelikult.

Retkede alguspunkt

Meie retkedel on erinevad alguspunktid, need on iga tuuri kirjelduses eraldi välja toodud. 

Eratellimuste puhul lepitakse kliendiga kohtumispaik eraldi kokku. 

Tühistamise tingimused

Kui sul on vaja eelnevalt broneeritud tellimus tühistada, palun saada meile e-mail aadressil info@waypointtallinn.ee vähemalt 48 tundi enne tellimuse kokkulepitud algusaega ja me tagastame osalustasu täies mahus. Kui tühistamine toimub vähem kui 48 tundi enne kokkulepitud algusaega, siis tagastame 20% teie teenuse maksumusest. Kui tühistamine toimub vähem kui 24 tundi enne kokkulepitud algusaega, siis osalustasu tagastada ei ole võimalik. 

Keeled

Giiditeenuseid pakume eesti, inglise, vene, saksa ja soome keeles. Mõni retk viiakse läbi ainult valitud keeltes, palun vaata täpsemat teavet meie tuuride kirjeldusest. Osadel retkedel pakume võimalust kasutada tõlketeenust.

Kui teil on erisoove keelte osas, palun võtke meiega julgelt ühendust. 

Waypointi kontakid

Kui teil on küsimusi broneeringute või retkede/teenuste kohta, aitame teid hea meelega. Kirjutage meile aadressil info@waypointtallinn.ee või helistage +372 533 25 069. Kohtumiseni meie ühistel seiklustel!

Seikluskirjaga liitumine

Ole kursis kõige ägedamate ja värskemate seiklustega! Lisaks saadame sulle sooduskoodi, millega saad alati retkel osaleda 5% soodsamalt. Sisesta enda e-posti aadress ⇩