Klassireisid

"Tule saarele sa!" II
(2 päeva)

Soovituslik II-III kooliastmele, gümnaasiumile

Hind: alates 115 EUR õpilase kohta


Lühiülevaade:

Pakett sisaldab:

2-päevane meeleolukas reis Saaremaale on täis põnevaid paiku ja rohkelt seikluseid. Saarele jõudes külastame Angla tuulikumäge, ainsana Saaremaal oma ilme säilitanud tuulikumäge ning Kaali kraatrit, Eesti rekordkraatrit. Peale lõunat tutvume Kuressaare linnusega, kus kuuleme lugusid linnuse ajaloost kohalikult giidilt. Seejärel registreerime end ööbimiskohta sisse, puhkame veidi, sööme kosutava õhtusöögi ning ülejäänud õhtu on võimalus veeta aega klassikaaslastega tutvudes omapead Kuressaare linnaga.

Teisel päeval ootab meid ees mitmeid seikluseid. Lähme teeme tutvust kohaliku taluga, kus meile pakutakse kadakasiirupit ning vaatleme vanade lubjaahjude baasil lubja tootmise protsessi Lümanda Lubjapargis. Seejärel ootab ees sõit tagasi koju.

Täpse pakkumise saamiseks täitke palun päringuvorm, et saaksime reisi vastavalt teie soovidele, grupi suurusele ning õpilaste vanusele sobivaks kohandada. Võtame teiega ühendust hiljemalt 48h jooksul.

Seikluskirjaga liitumine

Ole kursis kõige ägedamate ja värskemate seiklustega! Lisaks saadame sulle sooduskoodi, millega on võimalus meiega retkele tulla 5% soodsamalt.