LOHUSALU JA LAULASMAA MEREÄÄRSED LOOD - TALVE ERI

alates 39€         3,5h      Algus:        6km

Keeled

 

Tule saa osa mereäärsete lugude talveretkest Laulasmaa ja Lohusalu piirkonnas. Jalutuskäigul metsaradadel ja ranna ääres saame lähemalt teada, kuidas on piirkonnaga seotud Karl Vaino, Eesti loomeinimesed ja nõukogudeaja valitsejad. Kas teadsid, et kunagises Lohusalu Puhke- ja Konverentsikeskuses on peetud Eesti–Vene riikidevahelisi läbirääkimisi ja Eesti Vabariigi valitsuse istungeid?
Retkel võtame ette ka põneva seikluse maagilisele Nabele. Kas see on saar või neem? Sellest ja teistest piirkonna põnevatest kohtadest ja lugudest saate lähemalt kuulda juba retke käigus.

Tuuri läbiviijast

Tuuri läbiviijaks on Agu Veetamm, kuuendat põlve laulasmaalane, kodukoha tõeline patrioot, kes on oma kodukohast kirjutanud ka raamatu „Laulasmaa & Lohusalu – loomerahva suvekodu”.

Retk sisaldab

  • Huvitavat retke matkajuhi eestvedamisel;
  • glögi ja piparkooki;
  • suuremate gruppide puhul igale osalejale ekskursiooni ajal kasutamiseks audioseade, et giidi oleks parem kuulda. Audioseade võimaldab ka hoida distantsi teiste osalejatega.

Pane tähele

  • Toimub iga ilmaga, riietu ilmastikule kohaselt.
  • Pea meeles, kui oled haige, haigustunnustega või viimasel ajal kokku puutunud COVID-19 haigetega, siis palun jää koju. Oma retki viime läbi turvaliselt, tutvu ka meie ohutu retkekorralduse lubadustega.
  • Vajalik eelnev registreerimine läbi kodulehe broneeringu vormi.
  • Hoiame keskkonda – tule retkele oma matkakruusiga. Aitäh!

Tule meiega seiklema! Soovi korral saame sinu valitud seltskonnale korraldada eraretke. Anna enda soovist märku SIIN.

Seikluskirjaga liitumine

Ole kursis kõige ägedamate ja värskemate seiklustega! Lisaks saadame sulle sooduskoodi, millega saad alati retkel osaleda 5% soodsamalt. Sisesta enda e-posti aadress ⇩