LOHUSALU JA LAULASMAA MEREÄÄRSED LOOD - LAULASMAA SUVELAADA ERI

20€         2,5h      Algus: Laulasmaa kool        15km

Keeled

 

Ole valmis põnevaks ja vaheldusrikkaks rattaretkeks, mis toimub Laulasmaa Suvelaada raames.

Laulasmaa ja Lohusalu ei ole ainult populaarsed suvituspiirkonnad, nende kohtadega on seotud nii tuntud kui ka saladuslikud lood. Retk on vaheldusrikas, kulgeme läbi mustikametsade liivarandade äärde, Lohusalu ja Laulasmaa rannaäärsetesse külakestesse. Laulasmaa ja Lohusalu on olnud populaarsed suvituskohad nii tuntud loomeinimeste (piirkonnas on inspiratsiooni ammutanud teiste seas Heino Eller, Jaan Kross ja Adamson Eric) kui ka nõukogudeajal valitsejate seas, kes suvitasid Lohusalu pansionaadis. Tänapäeval on Laulasmaa koduks ka Arvo Pärdile, kelle metsa loodud keskusest tuur möödub. Külastame ka Lohusalu sadamat ning naudime sõitu Meremõisa BAMil.

Tuuri läbiviijast

Tuuri viib läbi piirkonna matkaekspert ja lähipiirkonna elanik Heiki Hõimoja.

Retk sisaldab

  • Huvitavat retke matkajuhi eestvedamisel
  • Ratta renti, turvaliseks seiklemiseks kiivrit ja helkurtrakse
  • Igal osalejal on ekskursiooni ajal audioseadmed, et giidi oleks parem kuulda ja võimaldab hoida distantsi teiste osalejatega

Pane tähele

  • Toimub iga ilmaga, riietu ilmastikule kohaselt.
  • Ole palun kohal 10-15 minutit enne algust, et saaksime sulle anda turvavarustuse ja ratta retkeks valmis seadistada.
  • Pea meeles, kui oled haige, haigustunnustega või viimasel ajal kokku puutunud COVID-19 haigetega, siis palun jää koju. Oma retki viime läbi turvaliselt, tutvu ka meie ohutu retkekorralduse lubadustega.
  • Vajalik eelnev registreerimine läbi kodulehe broneeringu vormi.
  • Hoiame keskkonda – tule retkele oma joogipudeliga. Aitäh!

Seda retke lähitulevikus toimumas ei ole. Soovi korral saame sinu valitud seltskonnale korraldada eraretke. Anna enda soovist märku SIIN.

Seikluskirjaga liitumine

Ole kursis kõige ägedamate ja värskemate seiklustega! Lisaks saadame sulle sooduskoodi, millega saad alati retkel osaleda 5% soodsamalt. Sisesta enda e-posti aadress ⇩