Klassireisid

Elamusterohke seiklus Järvamaal (1 päev)

Soovituslik I-II Kooliastmele

Hind: alates 45 EUR õpilase kohta


Lühiülevaade:

Pakett sisaldab:

Sel ühepäevasel väljasõidul külastame vastavalt teie valikule kas Wile Alpaca Farmi või Toosikannu Puhkekeskust ning seikleme Türi elamuspargis. Farmi külastuse jooksul tutvume Lõuna-Ameerikast pärit villaloomade alpakadega, kuuleme nende päritolust, elukommetest ja lustakastest juhtumitest pererahva enda käest. Lisaks veedame aega farmi villatoas, kus saame aimu alpakavilla omadustest, räägime pügamisest ja villa töötlemisest, tutvume villatöötlemise vahenditega. Valides aga Toosikannu loomapargi külastuse, saab harjutada kätt vibu laskmisel ning kogeda ulukisafarit, kus on võimalus kohata mitmeid Eesti metsades elavaid suur- ja väikeulukeid. Vahepeal teeme lõunapausi ning teel Tallinnase külastame Türi elamusparki, kus saab oma auru välja lasta välibatuudiväljakul ja ainulaadses võrgumaailmas (võrguga ümbritsetud rada koos põnevate mängude ja takistustega).

Täpse pakkumise saamiseks täitke palun päringuvorm, et saaksime reisi vastavalt teie soovidele, grupi suurusele ning õpilaste vanusele sobivaks kohandada. Võtame teiega ühendust hiljemalt 48h jooksul.

Seikluskirjaga liitumine

Ole kursis kõige ägedamate ja värskemate seiklustega! Lisaks saadame sulle sooduskoodi, millega on võimalus meiega retkele tulla 5% soodsamalt.